Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květiny, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Květiny. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květiny. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květiny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Fractalbee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květiny se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Špagety ke stáhnutí Podívejte se i na vektor USB zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Motocykl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Květiny, download, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Květiny, Květiny, klipart, free

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, word, profil, Facebook, památník, inkscape, profilovka, prezentace, blog, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Čáp ke stáhnutí, obrázek Česnek zdarma nebo klipart brambory ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.