Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květiny, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Květiny. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květiny. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květiny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fractalbee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květiny patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Asie zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční strom ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, grafika, Květiny, cliparts, ke stažení, obrázek, klipart, Květiny, ilustrace, vektor, zdarma, free, Květiny

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Pinterest, památník, dokument, webové stránky, word, blog, referáty, Facebook, prezentace, web, Twitter, openOffice, fotokniha, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zákaz války zdarma, ilustrace Osel ke stažení nebo vektor Kostarika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.