Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květiny, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Květiny. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květiny. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květiny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fractalbee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květiny je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Energy drink ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Download zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Aligátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, cliparts, klipart, Květiny, vektor, ke stáhnutí, Květiny, obrázek, download, zdarma, free, Květiny, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, word, památník, textové dokumenty, PowerPoint, referáty, prezentace, fotokniha, Facebook, corelDraw, dokument, webové stránky, plakát, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Váha ke stáhnutí, klipart Vodní meloun zdarma nebo ilustrace Kočička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.