Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový dekor světlý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinový dekor světlý se nachází v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Osel ke stažení Podívejte se i na klipart Žena za volantem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol muže zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Květiny, ke stáhnutí, ilustrace, download, ke stažení, obrázek, cliparts, zdarma, Květinový dekor světlý, Květinový dekor světlý, vektor, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, avatar, Facebook, webové stránky, seminární práce, dokumenty, profilovka, inkscape, PowerPoint, web, Pinterest, openOffice, prezentace, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Recepční ke stažení, ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí nebo vektor Pomeranč zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem