Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinový dekor světlý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinový dekor světlý je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adolf Hitler zdarma Podívejte se i na obrázek Vladimir Putin ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, free, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Květinový dekor světlý, grafika, Květiny, kliparty, ilustrace, ke stažení, Květinový dekor světlý, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, pozvánky, Instagram, avatar, PowerPoint, openOffice, časopis, office, webové stránky, blog, články, plakát, škola, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kráva zdarma, klipart Jarní květina ke stažení nebo ilustrace Mraveneček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem