Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový dekor světlý ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinový dekor světlý se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Servírka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Karl Marx zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sanitka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Květinový dekor světlý, zdarma, Květiny, ke stáhnutí, vektor, grafika, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, free, Květinový dekor světlý

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, word, dokumenty, plakát, PowerPoint, office, Facebook, webové stránky, corelDraw, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sexy žena ke stáhnutí, ilustrace Brouček zdarma nebo vektor Santa v komíně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem