Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový dekor. Klipart Květinový dekor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinový dekor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový dekor je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašák ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stodola zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ilustrace, ke stažení, klipart, Květinový dekor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, download, zdarma, grafika, kliparty, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, profilovka, web, Twitter, fotokniha, kalendář, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, corelDraw, prezentace, blog, inkscape, office, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pěšec ke stáhnutí, vektor Buddha zdarma nebo obrázek Točená zmrzlina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.