Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový dekor. Klipart Květinový dekor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květinový dekor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinový dekor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1481
1280x1185
800x740
500x463
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 468 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: AK / aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinový dekor patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Make up zdarma Podívejte se i na vektor Latté macchiato ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mitsubishi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ke stažení, obrázek, Květinový dekor, free, vektorový obrázek, Květinový dekor, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, grafika, Květiny

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, corelDraw, PowerPoint, web, openOffice, kalendář, avatar, Twitter, profil, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Žena za počítačem zdarma, obrázek Kostýmy ke stažení nebo klipart Zákaz kouření ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.