Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinová mřížka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinová mřížka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květinová mřížka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinová mřížka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 10binary

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinová mřížka se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ozdoba se stromky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Květinová mřížka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, cliparts, obrázek, Květinová mřížka, grafika, klipart, free, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, Instagram, kalendář, pozvánky, webové stránky, články, památník, corelDraw, škola, prezentace, blog, seminární práce, openOffice, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Irák ke stáhnutí, obrázek Hlasitost zdarma nebo klipart Zákaz selfie tyčí ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.