Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květinová mřížka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinová mřížka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Květinová mřížka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinová mřížka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinová mřížka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 932 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: 10binary

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinová mřížka je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Britská policistka ke stažení Podívejte se i na obrázek Běžec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žralok zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Květinová mřížka, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, free, kliparty, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, openOffice, Pinterest, škola, pozvánky, časopis, PowerPoint, Twitter, profil, dokument, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Santa Panda ke stažení, klipart Škoda Fabia ke stáhnutí nebo ilustrace Kolo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.