Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květina je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Netopýr ke stažení Podívejte se i na obrázek Čokoláda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hlasitost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Květina, ilustrace, Květiny, free, ke stažení, obrázek, vektor, ke stáhnutí, klipart, zdarma, kliparty, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, časopis, plakát, seminární práce, profilovka, Facebook, avatar, Twitter, PowerPoint, web, Instagram, škola, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Papuchalk ke stažení, klipart Word ke stáhnutí nebo ilustrace Pavouk zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.