Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Květina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květina. Klipart Květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 964 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květina patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek FIAT Nuova 500 zdarma Podívejte se i na vektor Monarcha ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Volské oko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, Květiny, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, Květina

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, PowerPoint, pozvánky, Facebook, webové stránky, inkscape, profil, openOffice, prezentace, web, dokument, Pinterest, referáty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Lidé zdarma, obrázek Morče ke stažení nebo klipart Stříbrný prsten ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.