Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květ na stromě, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květ na stromě zdarma ke stažení

Květ na stromě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Květ na stromě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květ na stromě ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květ na stromě je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veterán ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Anděl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Věnec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Květiny, ke stažení, Květ na stromě, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Květ na stromě, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, Facebook, PowerPoint, Instagram, web, kalendář, prezentace, články, škola, Twitter, referáty, webové stránky, textové dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pařáty smrtky ke stáhnutí, klipart Přesýpací hodiny zdarma nebo ilustrace Turecko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.