Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květ na stromě, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květ na stromě zdarma ke stažení

Květ na stromě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Květ na stromě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květ na stromě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květ na stromě se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bonbon ke stažení Podívejte se i na klipart Radioaktivita ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vzducholoď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, free, ilustrační obrázek, ke stažení, Květ na stromě, klipart, vektor, grafika, obrázek, Květ na stromě, Květiny, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, škola, word, články, avatar, pozvánky, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart USB ke stažení, ilustrace Studentka lolitka ke stáhnutí nebo vektor Lžička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.