Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květ na stromě, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květ na stromě zdarma ke stažení

Květ na stromě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Květ na stromě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květ na stromě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květ na stromě se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dinosaurus ke stažení Podívejte se i na vektor Ruská mapa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Nepálu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, Květ na stromě, klipart, Květ na stromě, Květiny, vektorový obrázek, free, grafika, zdarma, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, web, profilovka, pozvánky, blog, kalendář, fotokniha, plakát, Facebook, profil, PowerPoint, škola, památník, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Molekula kofeinu ke stažení, obrázek Jihoafrická republika ke stáhnutí nebo klipart DVD mechanika zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.