Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Konvalinky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Konvalinky je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gepard ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Papoušek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, vektor, ke stáhnutí, Květiny, zdarma, Konvalinky, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, Konvalinky, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, textové dokumenty, články, profilovka, inkscape, škola, Twitter, dokument, corelDraw, webové stránky, Facebook, office, kalendář, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Sexy černoška ke stáhnutí, klipart Plakající smajlík zdarma nebo ilustrace Vánoční zvonečky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.