Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konvalinky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konvalinky je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velbloud zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Muchomůrka červená ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Konvalinky, obrázek, download, vektor, ke stáhnutí, klipart, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Konvalinky, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, PowerPoint, openOffice, inkscape, corelDraw, webové stránky, časopis, fotokniha, avatar, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí, vektor Fazole zdarma nebo obrázek Lektvar ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.