Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konvalinky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Konvalinky se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená paprika ke stažení Podívejte se i na vektor Turecko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stáhnutí, download, Květiny, zdarma, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Konvalinky, vektorový obrázek, klipart, Konvalinky, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, corelDraw, dokumenty, články, webové stránky, inkscape, Facebook, škola, časopis, office, památník, referáty, profilovka, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Beruška ke stažení, obrázek Čarodějnice ke stáhnutí nebo klipart Charlie Chaplin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.