Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karafiát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karafiát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karafiát patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasičské auto zdarma Podívejte se i na vektor Červený pták ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karafiát, grafika, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, Květiny, obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, dokumenty, Pinterest, časopis, kalendář, referáty, textové dokumenty, profil, fotokniha, web, corelDraw, pozvánky, office, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Harfa zdarma, obrázek Studentka lolitka ke stažení nebo klipart Svlačec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.