Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karafiát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karafiát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karafiát je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Větrníky - květiny ke stažení Podívejte se i na obrázek Ztlumeno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jezdec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Karafiát, cliparts, vektor, download, free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, Květiny, vektorový obrázek, Karafiát, klipart

Doporučené použití klipartu: office, plakát, prezentace, seminární práce, corelDraw, inkscape, avatar, Instagram, word, památník, Twitter, pozvánky, webové stránky, škola, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Talíř s příborem ke stažení, klipart Žák ke stáhnutí nebo ilustrace Nemocnice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.