Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karafiát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Karafiát ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karafiát se nachází v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutý motýl ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pomeranč zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Princezna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karafiát, ilustrace, download, klipart, Karafiát, zdarma, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Květiny, grafika, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, inkscape, Pinterest, fotokniha, kalendář, office, openOffice, prezentace, blog, pozvánky, časopis, dokumenty, corelDraw, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí, ilustrace Kravička zdarma nebo vektor Atom ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.