Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Jiřina. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jiřina. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jiřina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jiřina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jiřina se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žampiony ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pampeliška zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Květiny, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, kliparty, Jiřina, ke stáhnutí, download, zdarma, ilustrace, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, referáty, Twitter, blog, profil, škola, Facebook, PowerPoint, dokumenty, pozvánky, časopis, seminární práce, corelDraw, openOffice, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Emotikon ke stáhnutí, ilustrace Colorado zdarma nebo vektor Jeptiška ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.