Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Jiřina. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jiřina. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jiřina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jiřina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jiřina patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kondor zdarma Podívejte se i na vektor Babočka kopřivová ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Garáž ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, cliparts, Květiny, Jiřina, ilustrace, zdarma, Jiřina, kliparty, obrázek, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, seminární práce, pozvánky, referáty, dokumenty, časopis, památník, Instagram, webové stránky, články, blog, prezentace, Facebook, škola

Mezi hezké kresby patří i vektor Kladivo zdarma, obrázek Televizor ke stažení nebo klipart Rychlovlak ICE ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.