Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Jiřina. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jiřina. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jiřina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiřina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jiřina je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Konev ke stažení Podívejte se i na obrázek Ruce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík anděl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrace, obrázek, grafika, cliparts, download, zdarma, ke stažení, Jiřina, ke stáhnutí, Jiřina, Květiny, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, profilovka, openOffice, články, Pinterest, dokumenty, PowerPoint, referáty, památník, prezentace, Instagram, inkscape, office, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Rozkvetlá třešeň ke stažení, klipart Bouřka ke stáhnutí nebo ilustrace Jogurt zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.