Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jetel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jetel patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mamut zdarma Podívejte se i na klipart Pták ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Klobása ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Jetel, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, kliparty, download, cliparts, Jetel, ke stáhnutí, Květiny, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, dokument, office, časopis, Twitter, seminární práce, PowerPoint, blog, pozvánky, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sushi z tuňáka zdarma, ilustrace Bowling ke stažení nebo vektor Lesní roh ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.