Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jetel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jetel je v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vzducholoď ke stažení Podívejte se i na ilustrace Trombón ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Jetel, Jetel, free, obrázek, Květiny, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, download, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, Pinterest, web, dokument, kalendář, plakát, avatar, škola, openOffice, Facebook, PowerPoint, word, památník, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Alžírsko ke stažení, vektor Harmonika ke stáhnutí nebo obrázek Roztomilý motýl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.