Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jetel, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jetel zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jetel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Jetel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jetel zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jetel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jetel se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Karty kříže zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hard disk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jetel, obrázek, klipart, kliparty, zdarma, free, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Jetel, download, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, PowerPoint, dokumenty, plakát, openOffice, fotokniha, word, office, avatar, profilovka, blog, Pinterest, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mešita ke stáhnutí, obrázek Mapa Burkina Faso zdarma nebo klipart Symbol míru ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.