Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jarní květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jarní květina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jarní květina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jarní květina je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční výzdoba ke stažení Podívejte se i na obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor DVD mechanika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Jarní květina, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Květiny, grafika, cliparts, Jarní květina, zdarma, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, Pinterest, web, plakát, profil, pozvánky, corelDraw, openOffice, články, Facebook, referáty, seminární práce, prezentace, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Puzzle ke stažení, klipart Dort ke stáhnutí nebo ilustrace Dětský vláček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.