Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jarní květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jarní květina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jarní květina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jarní květina se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Floridy ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stará rachejtle zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová růže ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, grafika, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Jarní květina, vektorový obrázek, ke stažení, download, Jarní květina, ke stáhnutí, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, články, škola, časopis, corelDraw, referáty, office, blog, profilovka, textové dokumenty, dokument, pozvánky, Instagram, avatar, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Pták kiwi ke stáhnutí, ilustrace Bicí nástroje zdarma nebo vektor Země ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.