Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jarní květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jarní květina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jarní květina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jarní květina se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Inline bruslařka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bible zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Prase ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, grafika, vektor, ilustrace, klipart, Jarní květina, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, dokumenty, referáty, corelDraw, profilovka, Pinterest, fotokniha, kalendář, prezentace, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mikroskop ke stáhnutí, obrázek VW brouk zdarma nebo klipart Višně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.