Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibišek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ibišek je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Molo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Smajlíci sada zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Longan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, cliparts, free, Květiny, kliparty, obrázek, ilustrace, Ibišek, ke stáhnutí, klipart, Ibišek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, PowerPoint, dokumenty, časopis, pozvánky, web, referáty, prezentace, dokument, textové dokumenty, avatar, Facebook, články, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Chůva ke stáhnutí, vektor Vitamín B1 zdarma nebo obrázek Filipíny ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.