Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibišek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ibišek je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlomené srdce zdarma Podívejte se i na obrázek Zlatý dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, free, klipart, grafika, vektor, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Ibišek, Květiny, cliparts, Ibišek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, Twitter, inkscape, seminární práce, blog, avatar, fotokniha, referáty, corelDraw, openOffice, časopis, word, Instagram, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Klíště zdarma, klipart Humr ke stažení nebo ilustrace Klávesy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.