Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibišek, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibišek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ibišek. Klipart Ibišek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibišek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibišek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1204x1600
963x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 453 110 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: a_sanyal59

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ibišek se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace brambory ke stažení Podívejte se i na klipart Moucha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ibišek, kliparty, grafika, download, ilustrace, ke stažení, free, Květiny, klipart, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Ibišek, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, plakát, word, blog, referáty, textové dokumenty, inkscape, profilovka, web, PowerPoint, avatar, Twitter, Facebook, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Komár ke stažení, ilustrace Vánoční stromeček ke stáhnutí nebo vektor Santa Klaus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.