Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerbera, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Gerbera. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gerbera nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gerbera ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gerbera je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Loutna ke stažení Podívejte se i na obrázek Slunečnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jablka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Gerbera, download, cliparts, Květiny, Gerbera, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, web, dokumenty, avatar, dokument, profilovka, Instagram, blog, časopis, profil, fotokniha, Pinterest, plakát, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Modrý smajlík ke stažení, klipart Přejezd značka ke stáhnutí nebo ilustrace Ďáblík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.