Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerbera, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Gerbera. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gerbera nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gerbera ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gerbera patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šnek zdarma Podívejte se i na vektor Jahody ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikrofón ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gerbera, ke stáhnutí, zdarma, klipart, vektor, ilustrační obrázek, download, cliparts, ilustrace, ke stažení, Květiny, free, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, blog, články, webové stránky, office, fotokniha, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Trick or treat! zdarma, obrázek Policista ke stažení nebo klipart Mitsubishi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.