Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená květina. Obrázek Červená květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená květina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená květina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená květina se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důlní vozík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Strom zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ruská mapa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Červená květina, Květiny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, klipart, cliparts, download, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, office, avatar, dokumenty, PowerPoint, kalendář, Facebook, dokument, webové stránky, pozvánky, referáty, textové dokumenty, word, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa Rakouska ke stáhnutí, obrázek Vavřínový věnec zdarma nebo klipart Chanukový svícen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.