Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená květina. Obrázek Červená květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená květina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená květina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 810 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená květina je v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guiro ke stažení Podívejte se i na ilustrace Charles Darwin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jablka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, free, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Květiny, zdarma, kliparty, Červená květina, klipart, cliparts, ke stáhnutí, Červená květina, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, seminární práce, škola, referáty, web, avatar, památník, inkscape, profil, pozvánky, Instagram, Facebook, office, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Upíří zuby ke stažení, vektor Úchvatný smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Somálsko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.