Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abstraktní květ, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení

Abstraktní květ je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abstraktní květ ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní květ v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní květ ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Abstraktní květ patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Levhart zdarma Podívejte se i na vektor Sýkorka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, klipart, free, obrázek, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Květiny, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Abstraktní květ, Abstraktní květ, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, inkscape, fotokniha, avatar, časopis, seminární práce, openOffice, profilovka, corelDraw, profil, články, dokumenty, dokument, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Japonka zdarma, obrázek Housenka ke stažení nebo klipart Mrakodrap ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.