Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abstraktní květ, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení

Abstraktní květ je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abstraktní květ ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Abstraktní květ v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abstraktní květ ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 769 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abstraktní květ je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růže ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelenina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Veka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, kliparty, Květiny, grafika, download, ilustrace, free, klipart, Abstraktní květ, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, word, Facebook, památník, textové dokumenty, PowerPoint, referáty, články, inkscape, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Panda ke stáhnutí, klipart Elektrická kytara zdarma nebo ilustrace Hladový smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.