Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zmrzlina, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zmrzlina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zmrzlina. Stahujte klipart Zmrzlina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zmrzlina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

740x1600
591x1280
369x800
231x500
73x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zmrzlina je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stříhání vlasů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Okarína zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Biskup ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zmrzlina, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, Jídlo, klipart, kliparty, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, grafika, vektor, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, prezentace, webové stránky, pozvánky, Instagram, inkscape, Facebook, časopis, fotokniha, word, web, openOffice, textové dokumenty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kuře ke stáhnutí, vektor Kočka zdarma nebo obrázek Delfíni ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.