Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zmrzlina, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zmrzlina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zmrzlina. Stahujte klipart Zmrzlina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zmrzlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

740x1600
591x1280
369x800
231x500
73x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zmrzlina je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sendvič ke stažení Podívejte se i na ilustrace Autíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Santa - pacman zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Zmrzlina, Jídlo, grafika, klipart, free, download, vektor, Zmrzlina, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, office, škola, kalendář, blog, Facebook, časopis, referáty, památník, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Jarní květina ke stažení, vektor Bicí nástroje ke stáhnutí nebo obrázek Recepční zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.