Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zmrzlina, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zmrzlina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zmrzlina. Stahujte klipart Zmrzlina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zmrzlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

740x1600
591x1280
369x800
231x500
73x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 414 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zmrzlina patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandarinka zdarma Podívejte se i na vektor Karty srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vladimir Putin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, free, download, grafika, vektorový obrázek, Zmrzlina, ilustrační obrázek, Jídlo, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, Zmrzlina, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, web, Instagram, Pinterest, openOffice, časopis, office, avatar, inkscape, referáty, profil, kalendář, pozvánky, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Beran zdarma, obrázek Nepitná voda ke stažení nebo klipart Zelené slunéčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.