Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek zelená oliva, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart zelená oliva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název zelená oliva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek zelená oliva ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart zelená oliva zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek zelená oliva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
629x1280
393x800
246x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 456 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart zelená oliva je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lyndon Johnson ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Turecka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kakadu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ke stáhnutí, grafika, cliparts, download, vektor, zelená oliva, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, Jídlo, zelená oliva

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, openOffice, dokumenty, avatar, webové stránky, Twitter, referáty, články, prezentace, Pinterest, blog, inkscape, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Okarína Xun ke stažení, vektor Krůta ke stáhnutí nebo obrázek Moskvič 407 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.