Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Volské oko, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volské oko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Volské oko. Obrázek Volské oko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Volské oko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Volské oko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 499 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Volské oko se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ježek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Anarchie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Volské oko, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, free, obrázek, ke stažení, Volské oko, kliparty, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, referáty, Pinterest, dokumenty, profil, pozvánky, dokument, PowerPoint, office, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mikrovlnná trouba ke stáhnutí, obrázek Tramvaj zdarma nebo klipart Ohňostroj ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.