Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Volské oko, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Volské oko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Volské oko. Obrázek Volské oko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Volské oko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Volské oko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Volské oko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 499 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Volské oko je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená paprika zdarma Podívejte se i na obrázek Tyranosaurus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Jídlo, zdarma, ilustrace, free, vektor, ke stažení, klipart, grafika, vektorový obrázek, download, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, seminární práce, Pinterest, články, dokument, office, Instagram, dokumenty, profilovka, památník, avatar, corelDraw, web, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Červená paprika zdarma, klipart Želva ke stažení nebo ilustrace Zákaz spinnerů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.