Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Velikonoční vajíčka, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Velikonoční vajíčka. Klipart Velikonoční vajíčka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Velikonoční vajíčka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x903
800x564
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 856 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Velikonoční vajíčka je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Parašutista zdarma Podívejte se i na ilustrace Jarní květina ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Školák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ilustrace, Jídlo, kliparty, ilustrační obrázek, Velikonoční vajíčka, klipart, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, free, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, corelDraw, PowerPoint, profilovka, Facebook, word, pozvánky, plakát, fotokniha, webové stránky, prezentace, památník, Twitter, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Tanzanie zdarma, vektor Eva u stromu poznání ke stažení nebo obrázek Švýcarsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.