Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční pudink, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční pudink. Vektorová ilustrace Vánoční pudink je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční pudink lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční pudink ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 803 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: karderio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční pudink patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vzducholoď zdarma Podívejte se i na vektor Zelená kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, grafika, Jídlo, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, Vánoční pudink, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, free, obrázek, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, referáty, Facebook, webové stránky, prezentace, office, časopis, kalendář, profil, corelDraw, seminární práce, Twitter, škola, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Viktorie královská zdarma, obrázek Květinový dekor světlý ke stažení nebo klipart Větrníky - květiny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde