Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vajíčko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vajíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 107 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dStulle / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vajíčko je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Zambie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Věštkyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Michael Jackson zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, free, ke stáhnutí, grafika, Vajíčko, Vajíčko, kliparty, vektorový obrázek, klipart, vektor, ilustrace, cliparts, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, office, články, blog, Twitter, avatar, webové stránky, textové dokumenty, referáty, plakát, časopis, dokument, seminární práce, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Uran ke stažení, vektor Brečící smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Mandala zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)