Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vajíčko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vajíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 107 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dStulle / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vajíčko patří do sekce Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dekorace zdarma Podívejte se i na klipart Plechovka s pivem ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, grafika, vektor, Vajíčko, Vajíčko, ke stažení, Jídlo, free, klipart, download, ilustrace, kliparty, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, Instagram, časopis, referáty, corelDraw, plakát, kalendář, web, Facebook, články, avatar, Twitter, dokumenty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Guiro zdarma, ilustrace Elfka ke stažení nebo vektor Koleda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)