Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Talíř s příborem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Talíř s příborem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Talíř s příborem ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Talíř s příborem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Talíř s příborem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 182 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Talíř s příborem se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Japonka ke stažení Podívejte se i na vektor Papilio glaucus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Michael Jackson zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Talíř s příborem, grafika, ke stažení, cliparts, Talíř s příborem, obrázek, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Jídlo, download, zdarma, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, památník, referáty, textové dokumenty, web, prezentace, blog, dokumenty, kalendář, openOffice, PowerPoint, corelDraw, dokument, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Porsche ke stažení, obrázek Hugo Chavez ke stáhnutí nebo klipart Zmrzlina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.