Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Talíř s příborem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Talíř s příborem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Talíř s příborem ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Talíř s příborem v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Talíř s příborem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 182 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Talíř s příborem je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostarika zdarma Podívejte se i na ilustrace Jaderná elektrárna ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Talíř s příborem, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, Talíř s příborem, grafika, kliparty, vektor, Jídlo, download

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, openOffice, články, office, blog, kalendář, prezentace, pozvánky, škola, památník, profilovka, avatar, webové stránky, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Růžové vajíčko zdarma, vektor Arkansas ke stažení nebo obrázek Vánoční stuha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.