Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sýr, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sýr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sýr. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Sýr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Sýr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sýr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 608 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nodanero / nodanero

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sýr je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škorpion ke stažení Podívejte se i na ilustrace HTML ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hot dog zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, Sýr, cliparts, Sýr, kliparty, download, ilustrační obrázek, free, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, webové stránky, PowerPoint, Twitter, fotokniha, kalendář, památník, textové dokumenty, prezentace, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Aktovka ke stažení, vektor Srdce s květinami ke stáhnutí nebo obrázek Sexy černoška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.