Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi z tuňáka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sushi z tuňáka. Klipart Sushi z tuňáka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi z tuňáka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sushi z tuňáka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x998
1280x798
800x499
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 083 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sushi z tuňáka je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Libye ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Itálie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík s brýlemi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, Sushi z tuňáka, free, vektorový obrázek, kliparty, grafika, Jídlo, Sushi z tuňáka, vektor, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, blog, pozvánky, prezentace, plakát, avatar, profil, Instagram, word, referáty, Facebook, památník, kalendář, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Záchranka ke stáhnutí, klipart Mol zdarma nebo ilustrace Chléb a víno ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.