Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi s mořskou řasou, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi s mořskou řasou. Kreslená ilustrace Sushi s mořskou řasou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sushi s mořskou řasou ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1226
1280x981
800x613
500x383
160x123

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 716 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sushi s mořskou řasou je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škraboška zdarma Podívejte se i na ilustrace Nilský kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nota ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Jídlo, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Sushi s mořskou řasou, obrázek, vektor, Sushi s mořskou řasou, download, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, Facebook, prezentace, seminární práce, profil, dokument, profilovka, pozvánky, Pinterest, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Kafe zdarma, vektor Hummus ke stažení nebo obrázek Čínský drak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.