Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi s mořskou řasou, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi s mořskou řasou. Kreslená ilustrace Sushi s mořskou řasou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sushi s mořskou řasou ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1226
1280x981
800x613
500x383
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 716 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sushi s mořskou řasou se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Mexika ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černý kůň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, free, download, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Jídlo, grafika, ke stáhnutí, Sushi s mořskou řasou, Sushi s mořskou řasou, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, openOffice, škola, avatar, inkscape, časopis, památník, corelDraw, Pinterest, web, blog, profil, Twitter, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Červivé jablko ke stažení, ilustrace Barák ke stáhnutí nebo vektor Kohout zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.