Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi s mořskou řasou, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi s mořskou řasou. Kreslená ilustrace Sushi s mořskou řasou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi s mořskou řasou zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sushi s mořskou řasou ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1226
1280x981
800x613
500x383
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 716 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sushi s mořskou řasou je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jaderná elektrárna zdarma Podívejte se i na obrázek Meče a štít ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, cliparts, Sushi s mořskou řasou, vektor, grafika, Jídlo, Sushi s mořskou řasou, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, avatar, pozvánky, časopis, blog, dokument, profilovka, webové stránky, inkscape, openOffice, prezentace, plakát, Pinterest, PowerPoint, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Molo zdarma, klipart Methanol ke stažení nebo ilustrace USB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.