Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi. Pakliže si chcete obrázek Sushi stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Sushi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sushi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 271 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sushi se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Treska ke stažení Podívejte se i na klipart Brouk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dwight Eisenhower zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, grafika, zdarma, kliparty, Sushi, ke stáhnutí, Jídlo, ilustrační obrázek, free, ke stažení, klipart, ilustrace, Sushi, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, openOffice, corelDraw, referáty, office, word, plakát, webové stránky, Facebook, pozvánky, škola, avatar, web, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kapusta ke stažení, ilustrace Žárovka ke stáhnutí nebo vektor Mauritánie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.