Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sushi, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sushi. Pakliže si chcete obrázek Sushi stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Sushi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sushi ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 271 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sushi je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čtyřlístek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Netopýr ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, free, obrázek, Sushi, vektor, ke stažení, ilustrace, grafika, Sushi, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, PowerPoint, seminární práce, blog, word, památník, Twitter, prezentace, avatar, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mrtvola ke stáhnutí, vektor Policistka zdarma nebo obrázek Grilování ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.