Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sendvič, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sendvič zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sendvič. Vektorová ilustrace Sendvič je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sendvič lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sendvič ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x890
1280x712
800x445
500x278
160x89

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 270 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sendvič je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Borůvka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vlajka Súdánu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Cizrna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, kliparty, Sendvič, Jídlo, free, grafika, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, office, web, Pinterest, blog, pozvánky, PowerPoint, fotokniha, openOffice, dokument, dokumenty, word, plakát, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šupléra ke stáhnutí, klipart Muslimka zdarma nebo ilustrace Smutný smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.