Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rajská s knedlíkem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rajská s knedlíkem. Kreslená ilustrace Rajská s knedlíkem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rajská s knedlíkem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1479
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 583 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rajská s knedlíkem patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědé vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Roháč ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Suši ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, vektor, download, Rajská s knedlíkem, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, cliparts, free, zdarma, ke stáhnutí, Rajská s knedlíkem

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, Facebook, corelDraw, škola, PowerPoint, inkscape, kalendář, Instagram, openOffice, památník, Twitter, fotokniha, pozvánky, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Gándhí zdarma, obrázek Kostarika ke stažení nebo klipart Vuvuzela ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.