Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rajská s knedlíkem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rajská s knedlíkem. Kreslená ilustrace Rajská s knedlíkem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajská s knedlíkem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Rajská s knedlíkem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1479
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 583 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rajská s knedlíkem patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klobása zdarma Podívejte se i na klipart Jehně ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilovaný smajlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ke stažení, Jídlo, klipart, ilustrace, grafika, Rajská s knedlíkem, download, free, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, škola, word, dokumenty, PowerPoint, prezentace, web, dokument, Facebook, časopis, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Motýl s květinami zdarma, ilustrace Tachometr ke stažení nebo vektor Upload ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.