Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Porcování hovězího, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Porcování hovězího. Klipart Porcování hovězího je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Porcování hovězího? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Porcování hovězího ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: flomar

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Porcování hovězího se nachází v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lidé ke stažení Podívejte se i na vektor Veselé Vánoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lektvar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Porcování hovězího, obrázek, ilustrace, free, Jídlo, vektor, grafika, Porcování hovězího, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: články, office, seminární práce, plakát, openOffice, profilovka, avatar, Facebook, corelDraw, referáty, škola, kalendář, blog, profil, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor DNA ke stažení, obrázek Peugeot 206 ke stáhnutí nebo klipart Mapa Tchaj-wanu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.