Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Porcování hovězího, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Porcování hovězího. Klipart Porcování hovězího je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Porcování hovězího? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Porcování hovězího ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: flomar

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Porcování hovězího je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční medvídek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Plachetnice při západu slunce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biskup ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Porcování hovězího, klipart, free, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ke stažení, obrázek, Porcování hovězího, cliparts, grafika, Jídlo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, kalendář, textové dokumenty, fotokniha, památník, avatar, pozvánky, články, škola, PowerPoint, blog, office, webové stránky, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Gambie ke stáhnutí, klipart Roztomilý motýl zdarma nebo ilustrace Oranžové vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.