Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Porcování hovězího, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Porcování hovězího. Klipart Porcování hovězího je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Porcování hovězího? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porcování hovězího zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Porcování hovězího ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 148 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: flomar

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Porcování hovězího je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený autobus zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostka ledu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Jídlo, Porcování hovězího, cliparts, klipart, download, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, web, word, office, seminární práce, Pinterest, blog, referáty, škola, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Slon zdarma, vektor Nilský kříž ke stažení nebo obrázek Vláček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.