Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Popcorn, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Popcorn zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Popcorn. Klipart Popcorn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Popcorn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Popcorn ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

959x1600
767x1280
479x800
299x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 868 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulprogrammer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Popcorn je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Keňa zdarma Podívejte se i na obrázek Znamení ryby ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tanzanie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Jídlo, klipart, ilustrace, download, zdarma, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Popcorn, Popcorn, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, web, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, inkscape, Pinterest, office, openOffice, Twitter, prezentace, pozvánky, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vrtačka zdarma, klipart Housle ke stažení nebo ilustrace Fotbalista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.