Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Popcorn, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Popcorn zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Popcorn. Klipart Popcorn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Popcorn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Popcorn ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

959x1600
767x1280
479x800
299x500
95x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 868 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: paulprogrammer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Popcorn je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa České republiky ke stažení Podívejte se i na obrázek Babočka kopřivová ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Křeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, grafika, download, Popcorn, free, ke stáhnutí, Popcorn, klipart, ilustrace, Jídlo, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, web, word, dokument, referáty, inkscape, články, blog, časopis, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Graffiti ke stažení, klipart Stopky ke stáhnutí nebo ilustrace Frankenstein zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.