Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Popcorn, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Popcorn zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Popcorn. Klipart Popcorn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Popcorn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Popcorn ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

959x1600
767x1280
479x800
299x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 868 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulprogrammer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Popcorn se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Edward Snowden ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stehlík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hydrant ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, grafika, Popcorn, download, ilustrace, free, zdarma, klipart, kliparty, Popcorn, Jídlo, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, textové dokumenty, referáty, plakát, inkscape, profilovka, avatar, office, fotokniha, články, časopis, word, kalendář, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vajíčko ke stáhnutí, obrázek Bonsaj zdarma nebo klipart Vítězný oblouk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.