Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pizza, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pizza zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pizza. Stahujte klipart Pizza v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Pizza? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pizza zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pizza ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 541 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pizza se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz kouření ke stažení Podívejte se i na vektor Jahůdky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Adolf Hitler zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, ke stáhnutí, download, klipart, vektor, zdarma, ke stažení, Pizza, Jídlo, grafika, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, Twitter, dokumenty, avatar, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, inkscape, fotokniha, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kukuřice ke stažení, obrázek Rychlé občerstvení ke stáhnutí nebo klipart Mp3 přehrávač zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.