Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Párek v rohlíku, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Párek v rohlíku. Klipart Párek v rohlíku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Párek v rohlíku ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x971
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Kamil Bartos / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Párek v rohlíku se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zmrzlina ke stažení Podívejte se i na vektor Medvídě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Notebook zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, vektor, Párek v rohlíku, grafika, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, free, Párek v rohlíku, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, památník, škola, fotokniha, dokument, články, Pinterest, dokumenty, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Pozor, duchové ke stažení, obrázek Prase ke stáhnutí nebo klipart Smajlík farmář zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.