Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Párek v rohlíku, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Párek v rohlíku. Klipart Párek v rohlíku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Párek v rohlíku ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x971
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamil Bartos / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Párek v rohlíku je v sekci Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Golfové vozítko ke stažení Podívejte se i na obrázek Mojžíš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zaoceánský parník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Párek v rohlíku, Jídlo, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika, kliparty, Párek v rohlíku, klipart, free, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, PowerPoint, Facebook, pozvánky, škola, dokumenty, seminární práce, web, prezentace, profilovka, Instagram, openOffice, referáty, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Duch ke stažení, klipart Zlá domina ke stáhnutí nebo ilustrace Pyramida zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.