Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Párek v rohlíku, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Párek v rohlíku. Klipart Párek v rohlíku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Párek v rohlíku ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x971
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamil Bartos / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Párek v rohlíku se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vločky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Medvěd zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Jídlo, obrázek, grafika, ilustrace, Párek v rohlíku, ke stažení, vektorový obrázek, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, fotokniha, word, časopis, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, Facebook, blog, Instagram, články, openOffice, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Botswana ke stáhnutí, ilustrace Zakletý princ zdarma nebo vektor Žena za počítačem ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.