Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Palačinka, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palačinka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Palačinka. Klipart Palačinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Palačinka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1137
1280x910
800x568
500x355
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 833 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Palačinka se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hvězdička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rakousko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz psů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, cliparts, Palačinka, download, Palačinka, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Jídlo, ke stažení, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, webové stránky, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, openOffice, škola, prezentace, články, kalendář, dokumenty, dokument, inkscape, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Domovní alarm ke stáhnutí, ilustrace Femme fatale zdarma nebo vektor Páčidlo ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.