Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Palačinka, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palačinka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Palačinka. Klipart Palačinka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palačinka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palačinka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1137
1280x910
800x568
500x355
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 833 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palačinka je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mula zdarma Podívejte se i na ilustrace Tiskárna ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Jídlo, vektor, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, download, grafika, Palačinka, ilustrace, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, PowerPoint, office, památník, Facebook, Pinterest, corelDraw, web, prezentace, profil, pozvánky, fotokniha, inkscape, škola

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Fotbalista zdarma, vektor Mikro SD karta ke stažení nebo obrázek Zelené jablko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.