Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeninový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narozeninový dort. Kreslená ilustrace Narozeninový dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Narozeninový dort? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeninový dort ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dstankie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narozeninový dort je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tukan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Tanzanie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Narozeninový dort, Jídlo, zdarma, grafika, download, ilustrační obrázek, free, Narozeninový dort, obrázek, cliparts, ilustrace, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, web, plakát, Facebook, dokument, Pinterest, office, referáty, inkscape, blog, pozvánky, avatar, kalendář, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zákaz fotografování ke stáhnutí, klipart Raketa zdarma nebo ilustrace Mangusta ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.