Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeninový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narozeninový dort. Kreslená ilustrace Narozeninový dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Narozeninový dort? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeninový dort ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dstankie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Narozeninový dort se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek I love you ke stažení Podívejte se i na vektor Drápy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mořský koník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Narozeninový dort, vektor, obrázek, ilustrace, Jídlo, free, Narozeninový dort, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, kalendář, corelDraw, openOffice, profilovka, památník, Facebook, Pinterest, dokument, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smajlík s brýlemi ke stažení, obrázek Kniha ke stáhnutí nebo klipart Větrníky - květiny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.