Narozeninový dort

Narozeninový dort - Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Narozeninový dort. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Narozeninový dort. Ideální je
použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí
korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou
velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký
obrázek se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na
disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Narozeninový dort v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tento obrázek.

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Narozeninový dort. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Narozeninový dort. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký obrázek se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Narozeninový dort v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tento obrázek.

Zavřít stránku

Zpět do sekce

Zpět do úvodní stránku