Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nanuk, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nanuk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nanuk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nanuk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nanuk zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nanuk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

573x1600
458x1280
286x800
178x500
57x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 227 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nanuk je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Koala ke stažení Podívejte se i na ilustrace Modrý motýl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Černý kůň zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, kliparty, vektor, vektorový obrázek, Nanuk, zdarma, download, free, ke stažení, cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, Nanuk, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, referáty, webové stránky, word, corelDraw, časopis, profil, škola, památník, Instagram, plakát, office, inkscape, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Východ ke stažení, vektor Česnek ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Norska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.