Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muffin, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muffin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muffin. Kreslená ilustrace Muffin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Muffin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Muffin ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Muffin se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papež ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Gerbera zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dort ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, klipart, vektorový obrázek, kliparty, download, ke stažení, Muffin, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, dokument, openOffice, office, avatar, dokumenty, Pinterest, pozvánky, profilovka, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Ospalá dýně ke stáhnutí, ilustrace Plachetnice při západu slunce zdarma nebo vektor Netopýři ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.