Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Muffin, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muffin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muffin. Kreslená ilustrace Muffin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Muffin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muffin zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Muffin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1360
1280x1088
800x680
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Muffin se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rumunsko ke stažení Podívejte se i na klipart Znamení lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Aljaška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muffin, Muffin, klipart, vektor, cliparts, ilustrace, Jídlo, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, grafika, download, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, Instagram, plakát, fotokniha, časopis, PowerPoint, blog, corelDraw, prezentace, profilovka, Facebook, seminární práce, webové stránky, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Stará ježibaba ke stažení, ilustrace Banány ke stáhnutí nebo vektor Halloween kočka s dýní zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.