Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Muchomůrka tygrovaná, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení

Muchomůrka tygrovaná je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Muchomůrka tygrovaná ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Muchomůrka tygrovaná? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muchomůrka tygrovaná ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 341 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Muchomůrka tygrovaná je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris ke stažení Podívejte se i na obrázek Míč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pejsek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, vektor, free, download, Muchomůrka tygrovaná, Muchomůrka tygrovaná, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, škola, blog, články, pozvánky, web, referáty, prezentace, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Elektrická kytara ke stažení, klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí nebo ilustrace Zamilovaný pár zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.