Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Muchomůrka tygrovaná, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení

Muchomůrka tygrovaná je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Muchomůrka tygrovaná ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Muchomůrka tygrovaná? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1519
1280x1215
800x760
500x475
160x152

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 341 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Muchomůrka tygrovaná se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spící smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Avocado zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mitsubishi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, free, Muchomůrka tygrovaná, vektor, Muchomůrka tygrovaná, vektorový obrázek, download, kliparty, ke stažení, cliparts, obrázek, ilustrace, Jídlo, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, webové stránky, škola, fotokniha, avatar, plakát, corelDraw, Twitter, kalendář, dokument, profil, inkscape, seminární práce, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vrtulník ke stáhnutí, obrázek Srdce zdarma nebo klipart Černošský policista ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.