Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mleté maso, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mleté maso zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mleté maso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mleté maso ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
978x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 456 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Susan Gaber / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mleté maso je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hasič zdarma Podívejte se i na ilustrace Štětec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Email ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, free, Mleté maso, kliparty, Mleté maso, ilustrace, download, Jídlo

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, corelDraw, dokumenty, webové stránky, office, referáty, profil, seminární práce, PowerPoint, web, textové dokumenty, škola, avatar, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Televizní ovladač zdarma, vektor Zlomené srdce ke stažení nebo obrázek Saxofon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.