Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mleté maso, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mleté maso zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mleté maso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mleté maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mleté maso ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
978x1280
611x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 456 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Susan Gaber / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mleté maso se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Policista ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mleté maso zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mol ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrace, Mleté maso, ilustrační obrázek, kliparty, Jídlo, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, památník, profil, profilovka, Twitter, plakát, pozvánky, word, dokument, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Bobr ke stáhnutí, obrázek Stará rachejtle zdarma nebo klipart bunsenův kahan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.