Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lízátko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lízátko zdarma ke stažení

Lízátko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Lízátko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lízátko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lízátko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

335x1600
268x1280
167x800
104x500
33x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 575 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lízátko je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Housle ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kamna zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kombajn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Jídlo, vektor, free, Lízátko, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, download, Lízátko, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: office, Facebook, corelDraw, avatar, blog, textové dokumenty, časopis, památník, dokument, PowerPoint, plakát, seminární práce, web, profil, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Šípky ke stáhnutí, vektor Detektor kouře zdarma nebo obrázek Fialové vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.