Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lízátko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lízátko zdarma ke stažení

Lízátko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Lízátko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lízátko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lízátko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

335x1600
268x1280
167x800
104x500
33x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 575 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lízátko patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rychlovlak ICE zdarma Podívejte se i na vektor Kůň ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mexiko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lízátko, free, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Jídlo, kliparty, Lízátko, zdarma, download, vektorový obrázek, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, avatar, referáty, památník, dokumenty, blog, web, časopis, pozvánky, corelDraw, dokument, PowerPoint, profilovka, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Barevná kraslice zdarma, obrázek Palička na maso ke stažení nebo klipart Strašák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.