Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lasagne, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lasagne zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lasagne. Stahujte klipart Lasagne v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lasagne zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Lasagne ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x485
500x303
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lasagne se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Včela s květinami ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Karavan zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Stařec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Lasagne, vektor, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, klipart, Lasagne, free, Jídlo, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, plakát, PowerPoint, Instagram, dokumenty, časopis, blog, corelDraw, office, Twitter, textové dokumenty, škola, profil, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Minnesota ke stáhnutí, ilustrace Strom s kořeny zdarma nebo vektor Brouk ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.