Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Langusta, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Langusta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Langusta. Klipart Langusta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Langusta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Langusta zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Langusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1570
1280x1256
800x785
500x491
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Langusta je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Slovenska ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čokoláda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rychlovlak zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, download, grafika, ke stažení, Jídlo, klipart, cliparts, kliparty, Langusta, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, pozvánky, Pinterest, dokument, články, profilovka, inkscape, referáty, blog, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Fazole ke stažení, vektor Rachejtle ke stáhnutí nebo obrázek Citron zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.