Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Langusta, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Langusta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Langusta. Klipart Langusta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Langusta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Langusta zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Langusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1570
1280x1256
800x785
500x491
160x157

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Langusta se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vrtačka ke stažení Podívejte se i na vektor Vědec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý kůň zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ke stažení, ilustrace, Langusta, vektor, ilustrační obrázek, Langusta, zdarma, cliparts, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, články, Twitter, profilovka, textové dokumenty, plakát, blog, corelDraw, pozvánky, seminární práce, kalendář, office, dokumenty, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zákaz focení ke stažení, obrázek Šípky ke stáhnutí nebo klipart Piknik zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.