Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Langusta, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Langusta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Langusta. Klipart Langusta je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Langusta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Langusta zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Langusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1570
1280x1256
800x785
500x491
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Langusta je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Panelák zdarma Podívejte se i na ilustrace Japonsko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, download, grafika, Langusta, cliparts, ilustrace, Langusta

Doporučené použití klipartu: škola, blog, office, webové stránky, časopis, word, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, openOffice, seminární práce, textové dokumenty, profil, fotokniha, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Nevady zdarma, vektor Valentýnská srdce ke stažení nebo obrázek Odšťavňovač ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.