Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuřecí noha, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kuřecí noha. Klipart Kuřecí noha je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kuřecí noha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřecí noha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřecí noha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1447x1600
1157x1280
723x800
452x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 537 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kuřecí noha je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klíště ke stažení Podívejte se i na ilustrace Stíhačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Slon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kuřecí noha, grafika, Jídlo, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektorový obrázek, Kuřecí noha, vektor, obrázek, klipart, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, památník, referáty, Facebook, avatar, webové stránky, pozvánky, Pinterest, profilovka, inkscape, profil, dokumenty, škola, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Koktejl ke stažení, vektor Kokosový koktejl ke stáhnutí nebo obrázek Číňanka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.