Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krabice bonbónů, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krabice bonbónů zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krabice bonbónů. Stahujte klipart Krabice bonbónů v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice bonbónů zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krabice bonbónů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x926
800x579
500x362
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 984 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: myself / criterium

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krabice bonbónů patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sakura zdarma Podívejte se i na vektor Hřbitov ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stříhání vlasů ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Krabice bonbónů, vektor, Jídlo, cliparts, klipart, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, Krabice bonbónů

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, kalendář, časopis, corelDraw, články, dokumenty, Facebook, seminární práce, prezentace, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Bowling zdarma, obrázek Kristus na kříži ke stažení nebo klipart Muchomůrky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.