Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kopečková zmrzlina, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kopečková zmrzlina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kopečková zmrzlina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kopečková zmrzlina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Kopečková zmrzlina? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopečková zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kopečková zmrzlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

559x1600
447x1280
279x800
174x500
55x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 132 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kopečková zmrzlina je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Jižní Ameriky zdarma Podívejte se i na obrázek Motýli ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Suši ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kopečková zmrzlina, grafika, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, free, vektor, klipart, zdarma, Kopečková zmrzlina, Jídlo, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, kalendář, referáty, škola, profilovka, prezentace, památník, textové dokumenty, Pinterest, časopis, webové stránky, avatar, corelDraw, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Jesličky zdarma, klipart Webkamera ke stažení nebo ilustrace Černá hora ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.