Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koktejl, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koktejl zdarma ke stažení

Koktejl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Koktejl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Koktejl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koktejl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1382x1600
1105x1280
691x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Adam Nebesky / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koktejl je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýnská svíčka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sedmikráska zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Špendlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Jídlo, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ilustrace, download, ke stažení, zdarma, klipart, free, Koktejl, Koktejl

Doporučené použití klipartu: škola, profil, referáty, Facebook, webové stránky, blog, časopis, textové dokumenty, pozvánky, corelDraw, dokumenty, word, profilovka, články, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Symbol ženy ke stáhnutí, klipart Palička zdarma nebo ilustrace Hugh Jackman ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.