Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koktejl, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koktejl zdarma ke stažení

Koktejl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Koktejl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Koktejl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koktejl zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koktejl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1382x1600
1105x1280
691x800
431x500
138x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Adam Nebesky / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koktejl se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sbíječka ke stažení Podívejte se i na vektor Johannes Kepler ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Jídlo, obrázek, ke stáhnutí, free, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, download, Koktejl, grafika, Koktejl, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, openOffice, dokumenty, webové stránky, články, Pinterest, avatar, časopis, office, profil, Twitter, word, corelDraw, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kopírka ke stažení, obrázek Stromový dům ke stáhnutí nebo klipart Mapa Laosu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.