Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klobása, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klobása. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klobása ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klobása ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mcol

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klobása je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Špagety zdarma Podívejte se i na ilustrace Andorra ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektor, Klobása, klipart, obrázek, download, kliparty, Jídlo, ilustrace, Klobása, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, web, avatar, dokument, corelDraw, památník, Twitter, časopis, Instagram, škola, plakát, fotokniha, openOffice, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Euro zdarma, vektor Santova asistentka ke stažení nebo obrázek Portoriko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?