Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klobása, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klobása. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klobása ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Klobása ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mcol

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klobása se nachází v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ježíš Kristus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Prvosenka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluetooth ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, Jídlo, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, klipart, download, Klobása, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ilustrace, Klobása, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, dokument, profil, textové dokumenty, Facebook, Instagram, web, office, blog, škola, webové stránky, fotokniha, časopis, články, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí, ilustrace VW Scirocco zdarma nebo vektor Avokádo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?