Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klobása, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klobása. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klobása ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klobása ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mcol

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klobása je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové tulipány ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pozor, smrt! ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Recepční zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, kliparty, free, klipart, download, ke stáhnutí, Jídlo, obrázek, Klobása, ilustrační obrázek, Klobása, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, škola, profilovka, prezentace, word, avatar, blog, seminární práce, fotokniha, inkscape, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dýně ke stažení, vektor Džus ke stáhnutí nebo obrázek Hot dog zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?