Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klobása, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klobása. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klobása ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klobása ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mcol

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klobása je v sekci Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční králíček ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Klobása, vektor, kliparty, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, free, klipart, ke stažení, zdarma, Jídlo, ilustrační obrázek, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, word, dokument, památník, openOffice, prezentace, Instagram, PowerPoint, profil, avatar, fotokniha, web, office, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Vitamín C ke stažení, klipart Kuba ke stáhnutí nebo ilustrace Salát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?