Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kamna, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kamna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Kamna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamna zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kamna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1146x1600
917x1280
573x800
358x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 309 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kamna je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Africká zvířata ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční dekorace zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mitsubishi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Kamna, Jídlo, zdarma, Kamna, cliparts, vektor, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, seminární práce, památník, dokument, pozvánky, profilovka, profil, web, Instagram, Twitter, články, referáty, webové stránky, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Sexy žena ke stáhnutí, klipart Jahodník zdarma nebo ilustrace Slunečnice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.