Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kamna, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kamna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Kamna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamna zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Kamna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1146x1600
917x1280
573x800
358x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 309 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kamna patří do sekce Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sýr zdarma Podívejte se i na klipart Zebra ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, free, download, Kamna, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Jídlo, Kamna, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, openOffice, Twitter, Pinterest, avatar, PowerPoint, inkscape, textové dokumenty, plakát, profilovka, blog, Instagram, corelDraw, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Model atomu zdarma, ilustrace Zákaz graffiti ke stažení nebo vektor Automatická pračka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.