Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Japonská kuchyně, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Japonská kuchyně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Japonská kuchyně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonská kuchyně zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Japonská kuchyně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x705
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hansendo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Japonská kuchyně je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení ryby ke stažení Podívejte se i na obrázek Brýle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Japonská kuchyně, free, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, download, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, klipart, Jídlo

Doporučené použití klipartu: dokument, články, Instagram, pozvánky, profilovka, plakát, avatar, dokumenty, blog, časopis, web, škola, referáty, webové stránky, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek DVD disk ke stažení, klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí nebo ilustrace Velikonoční zajíček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.