Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jam, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jam zdarma ke stažení

Jam je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Jam je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jam ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jam je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené víno ke stažení Podívejte se i na ilustrace Spokojený kuchař ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Jam, klipart, vektorový obrázek, vektor, Jídlo, ilustrace, grafika, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download, zdarma, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, Pinterest, památník, webové stránky, plakát, fotokniha, profil, corelDraw, Facebook, profilovka, referáty, openOffice, články, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa ke stažení, vektor Balón ke stáhnutí nebo obrázek Dolar zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.