Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jam, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jam zdarma ke stažení

Jam je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Jam je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jam zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jam ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1129
1280x903
800x565
500x353
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 901 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jam se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mexiko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Francie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Jam, Jídlo, ke stáhnutí, Jam, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, download, grafika

Doporučené použití klipartu: články, office, plakát, Facebook, webové stránky, dokument, kalendář, web, avatar, blog, PowerPoint, pozvánky, seminární práce, profilovka, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rybí kost ke stáhnutí, obrázek Zaoceánský parník zdarma nebo klipart Srdíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.